Partnerzy

Partnerzy Axide Fragownik to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

axide logo black

Axide.pl – popularne Axide, które po kilku przekształceniach, ostatecznie w 2023 roku postanowiło zająć się produkcją treści dla kilku własnych portali o zróżnicowanej tematyce – w tym także dla bloga Fragownik. W ofercie Axide.pl znajduje się także miejsce na usługi z zakresu: zarządzania stronami internetowymi oraz tworzenia identyfikacji wizualnej dla firm.

 

Panica.Gaming

Panica.Gaming to organizacja esportowa oraz społeczność graczy, której nieformalne początki sięgają 2016 roku. W 2018 nowy zarząd zdecydował się postawić na stabilny i zrównoważony rozwój całego projektu. Misja ta jest kontynuowana także przez nowych właścicieli, którzy przejęli organizację w 2022 roku i rozwijają jej struktury po dziś dzień. 

Dark Knights

Dark Knights – polska drużyna esportowa założona w 2019 roku. Obecnie skupia się na rozwijaniu młodych zawodników w celu ich przygotowania do przyszłej, profesjonalnej kariery esportowej.

 

Exiters

Exiters – drużyna CS2 założona 5 maja 2024 roku. Jak zawodnicy sami przyznają, powodem utworzenia zespołu, było odejście z organizacji, która nie potrafiła wywiązać się ze złożonych obietnic.