Neproser wygrywa z Neproser – czyli takie tam absurdy ARRMY

O ile jesteśmy w stanie pochwalić ARRMY za wiele rzeczy, tak czasami musimy się po nich przejechać. Mamy wrażenie, że momentami coś odcina administracji dopływ tlenu do mózgu i stąd pojawiają się różnego rodzaju fuckupy jak ten opisywany tutaj.

Mianowicie w początkowej fazie play-offów ARRMY Open S9, trafiły na siebie dwie dywizje Neproser, które musiały zmierzyć się w walce o awans do kolejnej rundy.

Nie chcemy tutaj sugerować komuś niecnych zamiarów, ale co jeśli organizacja – na tym etapie rozgrywek – postanowiłaby wydać proste team orders, tak żeby dalej przeszła ta teoretycznie lepsza drużyna, niezależnie od końcowego wyniku meczu?

Druga kwestia to oczywiście reklama. Nie po to ktoś ładuje do ligi dwie ekipy, żeby potem trafiały na siebie w pierwszych rundach fazy play-off. Trochę to mija się z celem. Rozumiemy, że jest presja na pozbycie się dublerów przed ćwierćfinałami, ale do tego czasu, chyba mogą trochę pograć?

Wynik spotkania drużyn Neproser w play-offach ARRMY Open S9:

  • Neproser Esport 13:6 Neproser Gaming (Vertigo)
  • Neproser Esport 13:3 Neproser Gaming (Anubis)

Źródło: Neproser


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.