ThunderFlash wygrywa Split #1 od PLE

ThunderFlash po ostatniej przebudowie line-upu, podszedł ponownie do rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej. Tym razem walka rozgrywała się w Splicie numer jeden, gdzie do zgarnięcia było 15 000 zł za pierwsze miejsce.

Pioruny po przeciętnej grze w grupie z bilansem 1-3-1, awansowały do fazy play-off, gdzie po kolei pokonały: AVEZ i Illuminar, aż nadszedł wielki finał. Tam ThunderFlash zmierzyło się z… zespołem ex-ThunderFlash, czyli obecnym Enterprise (Tak, to ci którzy mieli awansować na majora i ostatecznie zesrali się pod siebie).

No i co? Wychodzi na to, że magiczna mikstura w postaci: 4 Polaków + 1 Ukrainiec (Dobrze, że nie UPAiniec, bo nie byłoby co zbierać hehe), sprawdziła się lepiej niż trochę bardziej doświadczony poprzedni skład. Może i każda mapa była wyrównana, ale to Pioruny końcowo rozjebały zniszczyły faworyzowane Enterprise wynikiem 3:0. No cóż, 15k zgarnięte do kieszeni, więc organizacja może być zadowolona. Tak trzymać… Chyba.

Źródło: ThunderFlash 


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.