Rebels Gamang z pierwszym dziaderskim sprawdzianem

Rebles Gaming już w odświeżonym składzie – wraz z nowym, młodym, perspektywicznym talentem na polskiej scenie CS2 (czytaj dziadem) – Innocentem, spróbowało swoich sił w ESL Challenger Jönköping 2024 Europe Open Qualifier.

Sukcesem i tak okazał się awans już do RO16, gdzie następnie zawodnicy przeszli do meczu o awans na zamknięte kwalifikacje.

Jak im jednak poszło i czy awansowali? Na pierwszej mapie ze stanu 10:2 ledwo ugrali ją robiąc 13:11. Później na mapie Ancient z wyniku 8:4, próbowali wrócić niczym moja przesyłka odesłana przez Inpost z powrotem do nadawcy. Ostatecznie przegrali to spotkanie odwróconym wynikiem z poprzedniej mapy.

W ostatnim pojedynku o być albo nie być na mapie Mirage, nie było widać już większej chęci do walki. Zawodnicy Rebels przegrali wynikiem 13:7 i ostatecznie odpadli z turnieju, nie awansując do zamkniętych kwalifikacji.

A jak sobie radził nasz popularny dziadek? O Dziwo… Dobrze? Łącznie na trzech mapach wykręcił k/d 1,19, więc można odtrąbić wielki sukces. Może nie udało im się awansować, ale IEM Ciechocinek 2069 jest na pewno na wyciągnięcie ręki (Może do tego czasu, zawodnicy zdążą zakończyć kariery).

Źródło: HLTV 


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.