ex syclik

Domena Syclik.pl zmienia właściciela oraz hosting

Domena Syclik.pl przechodzi ostatecznie w ręce nowego właściciela. Kończy się więc okres, w którym wspomniany serwis, był zarządzany przez Ingaming.

Jak mogliście zauważyć w ostatnim czasie, Syclik.pl było od kilku miesięcy nieaktywne. W zasadzie, to od ostatniego zamieszania, na głównej stronie wisiała informacja o pracach konserwacyjnych.

Nie jestem w stanie powiedzieć co było tego przyczyną. Przez ten okres strona była w 100% funkcjonalna,  ale newsy się zwyczajnie na niej nie pojawiały. Nie dostaliśmy też żadnej zgody na to, żeby ją opublikować, więc strona wisiała w letargu aż do teraz.

Domena na swoim

Nie zmienia to jednak faktu, że z dniem dzisiejszym domena Syclik.pl przechodzi ostatecznie w ręce Wrednej, a co za tym idzie, zmieni się także hosting strony.

Ponoć wszystkie te zmiany są związane z nowym pomysłem na Syclik – niestety nie mam pojęcia co to oznacza. Wiem natomiast, że Ingaming nie będzie już współpracowało z tym nowym portalem, więc polecamy zwyczajnie śledzić nowy fanpage Syclik.pl.

Idziemy dalej

Z mojej perspektywy – cieszę się, że epopeja w postaci zmiany właściciela Syclik.pl dobiegła końca. Została jeszcze kwestia starego fanpage’a… Ale to może poczekać.

Czy będzie to szczęśliwe zakończenie? Przekonamy się niebawem.

Wiem natomiast, że projekt ten trafił w ręce osoby, która nie będzie próbowała przekręcać ludzi na pieniądze – a to było w ostatnim czasie dla mnie najważniejsze.

Ale dlaczego ta strona nadal działa?

Jeszcze jedna mała uwaga. Jeżeli czytacie ten wpis, to znaczy, że w pewnym sensie, stary portal – czyli coś co roboczo mogę nazwać: ex-Syclik.pl, dalej działa.

Wszystko dlatego, że nowy właściciel nie zdecydował się na wykorzystanie dotychczasowej bazy danych. Dzięki temu nadal mogę z niej korzystać i zamierzam ją jeszcze wykorzystać – ale o tym kiedy indziej.

Wszystkiego dowiecie się więc niebawem. Teraz jednak zapraszam was serdecznie na stronę Ingaming, gdzie możecie zapoznać się z naszym pozostałymi projektami!


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.