syclik

Zmiany na stronie

Wraz z powrotem Syclik.pl, pojawiły się na stronie drobne zmiany i usprawnienia

Wróciliśmy po kilkudziesięciu dniach nieaktywności, która była spowodowana pracami remontowymi na stronie. Efekt naszych działań, możecie obecnie podziwiać w pełnej okazałości.

Jak zapewne już zauważyliście, drobnemu liftingowi uległa szata graficzna strony. Nie są to może jakieś radykalne zmiany, ale wypadałoby trochę na ich temat powiedzieć – tak żebyście wiedzieli, co do czego służy.

Odmienione menu główne

Przebudowaliśmy dotychczasowy pasek nawigacyjny. Od teraz znajduje się tam więcej przydatnych kategorii i podstron. Dodatkowo wrzuciliśmy odnośnik do TS3.black, więc w bardzo szybki sposób możecie teraz połączyć się z waszym ulubionym serwerem TeamSpeaka.

Prezent dla nocnych Marków

Jeśli masz na imię Maciek lub Stefan, to nic się nie stało. I tak mamy dla ciebie prezent!  Od teraz za pomocą jednego przycisku, możesz przełączyć się na tryb nocny, dzięki któremu, czytanie kolejnych newsów o 2 w nocy, nie będzie tak bardzo uciążliwe dla twojego wzroku.

Powrót weteranów

Bądźmy jednak szczerzy. To co stanowiło zawsze siłę Syclik.pl, to redakcja, która zawsze dbała o przygotowywanie dla was interesujących informacji. Jeżeli chodzi o wspomnianych redaktorów, to wróciła poprzednia ekipa, więc możecie spodziewać się powrotu do przeszłości w postaci publikacji regularnych newsów.

Aktualny skład redakcji możecie zobaczyć na stronie Ekipa.

Zabieramy się do roboty

To chyba tyle jeżeli chodzi o zmiany. Jeżeli macie jakieś uwagi, albo chcecie nam zakomunikować, że zrobiliśmy dobrą robotę, wyślijcie nam wiadomość na fanpage lub napiszcie komentarz pod postem z odnośnikiem do tego newsa. Będziemy wdzięczni!


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.