wolf e-sport

Wolf E-sport zabrał głos w sprawie bana – dRop na wylocie

Wolf E-sport postanowił napisać kilka słów na temat bana, otrzymanego w ARRMY Summer League.

Wolf E-sport w ostatnim czasie nie ma zbyt wielu powodów do radości. Najpierw problemy ze skompletowaniem składu, później słabe wyniki w Summer League, a następnie… Ban w lidze ARRMY.

Wolf E-sport i ban w ARRMY

Z oświadczenia opublikowanego przez organizację, możemy dowiedzieć się jak wyglądała kwestia samego bana. Kara została nałożona na zawodnika o nicku dRop, który podczas jednego ze spotkań w Summer League postanowił odpalić haxa.

Dodatkowo blokadę czasową – początkowo na okres kilku miesięcy – dostali pozostali zawodnicy drużyny Wilków. Powodem miała być: świadomość grania z cheaterem, która została zarzucona graczom Wolf E-sport.

Udane odwołanie?

Ostatecznie blokada dla drużyny została utrzymana – natomiast jej długość uległa skróceniu. Sam dRop – który w trakcie otrzymania bana był w Wolfach na testach, został z automatu wyrzucony z szerokiego składu. Organizacja wystosowała także publiczne przeprosiny w związku z zaistniałą sytuacją.

Próba naprawy wizerunku

Obecnie Wolf E-sport zamierza skupić się na naprawie swojego wizerunku. Drugim celem jest dokończenie procesu rekrutacji, tak żeby we wrześniu, organizacja mogła już normalnie funkcjonować.

Źródło: Wolf E-sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.