kronika esportowa

Kronika Esportowa #28

Kronika Esportowa, czyli kolejny… a zresztą co tu się rozpisywać. Zapraszamy do przeczytania!

Kolejny upragniony weekend właśnie mija, a oprócz niego – dobijamy do końca wakacji. Nie zalecamy wam jednak tym się martwić – lepiej spożytkować czas wolny na przeczytanie naszej kroniki. Zapraszamy!

Wolf E-Sport i kłopoty na rejonie

Wolf E-Sport wydał dość obszerne oświadczenie związane z banem dla zawodnika oraz drużyny w Summer League. W skrócie, zawodnik używał cheatów i został odsunięty od drużyny.

Z kolei sam zespół odwołał się od decyzji organizatorów, dzięki czemu okres blokady został ostatecznie skrócony. Cały post znajdziecie fanpage’u Wilków, a jego streszczenie na naszej stronie.

Husarion kontra eliminacje

Dywizje Husarion Main oraz Blue wzięły udział w eliminacjach do ARRMY Masters. Ostatecznie obydwu dywizjom nie udało się wywalczyć awansu. Po wszystkie wyniki odsyłamy oczywiście na fanpage Husarion lub do newsa na naszej stronie.

Team MCE z przegraną w drugim spotkaniu ESEA Intermediate

O tym już chyba wspominaliśmy… Team MCE zanotował przegraną w drugim spotkaniu rozgrywanym w ramach ESEA Intermediate. Szwedzi z Vikings okazali się lepsi.

Fallen Samurais po pierwszym meczu w eliminacjach do ARRMY Masters

Drużyna Fallen Samurais postanowiła wygrać pierwszy mecz w eliminacjach do ARRMY Masters. Pojedynek z GKH Gaming zakończył się wynikiem 16:0 na korzyść Samurajów. W drugim meczu z xXx Esports padł wynik 16:5 dla przeciwników.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.