W 9INE bez niespodzianek – nowy skład tylko z 1 Polakiem

Z tego miejsca jako redakcja Fragownika, pragniemy pogratulować miNir0xowi tytułu Esportowego Antypolaka Roku 2024. Wprawdzie dopiero jest maj, ale raczej nie ma możliwości, żeby ktoś – nawet z zagranicy – dał radę pobić Mikusia w tej kategorii. Oczywiście bonusowe punkty należą się za fakt, że sam miNir0x jest Polakiem, a doprowadził już na przestrzeni 2 lat do disbandu 2 polskich składów i zastąpienia ich tanim szrotem z importu.

Mamy nadzieję, że ta sama myśl szkoleniowa przyświeca mu w przypadku organizowania akademii 9INE – w końcu jak się bawić, to się bawić, Polaków wyjebać, importy wstawić… Czy jakoś tak to brzmiało w oryginale.

W zasadzie to czekamy na powrót tego człowieka do polskich organizacji. Wyobrażacie to sobie? Po roku jego pracy w 3 takich projektach, mielibyśmy więcej: Ukraińców, Łotyszy i Hindusów w PLE niż StarLadder za czasów największej świetności.

Nowy skład z recyklingu 9INE CS2:

  1. Rasmus raalz Steensborg
  2. Ismail refrezh Ali
  3. Mateusz mantuu Wilczewski
  4. Kévin misutaaa Rabier
  5. Alexandru s0und Ștefan
  6. Mikołaj miNir0x Michałków (trener antypolak)

Źródło: 9INE


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.