exiters cs2

Exiters dołącza do grona partnerów Axide Fragownik

Drużyna CS2 Exiters dołączyła do grona partnerów Axide Fragownik.

Exiters – nowa drużyna CS2, która pojawiła się niedawno na polskiej scenie esportu amatorskiego, zostaje nowym partnerem marki Axide Fragownik.

Czemu taki partner?

Dotychczas podejmowaliśmy współpracę z dobrze nam znanymi partnerami, którzy pracują z nami już od dłuższego czasu – w ten czy inny sposób. W tym wypadku postanowiliśmy trochę zaryzykować – bo cóż, drużyna jest nowa i różne rzeczy mogą się jeszcze zadziać.

Niemniej jednak zawodnicy Exiters zainteresowali nas swoim zaangażowaniem w projekt, także z chęcią zobaczymy, gdzie ta pasja ich ostatecznie zaprowadzi.

Czym jest Exiters?

Exiters to drużyna CS2 założona 5 maja 2024 roku. Jak zawodnicy sami przyznają, powodem utworzenia zespołu, było odejście z organizacji, która nie potrafiła wywiązać się ze złożonych obietnic. Chłopaki postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i tak powstała drużyna Exiters. Zespół posiada grafika i menedżera, a poza tym stara się utrzymywać przyjacielskie relacje. Obecnie skupia się na usprawnianiu swojej gry.

Skład Exiters CS2:

  • HOW
  • mnxik
  • Gagiir
  • Klkk
  • CreepZ

Źródło: Exiters


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.