axide v2

Świąteczna promocja na Axide!

Postanowiliśmy zrobić dla was małą świąteczną promocję, która dotknęła nasz program partnerstw oraz listę ogłoszeń.

W związku ze świętami, postanowiliśmy wprowadzić – jeszcze przed końcem roku, kilka zmian w naszym programie partnerskim oraz w ogłoszeniach.

Co zmieni się w programie partnerskim?

Postanowiliśmy zwiększyć liczbę slotów dla partnerów do 16. Oznacza to oczywiście, że w niedługim czasie otwarta zostanie rekrutacja na nowego redaktora serwisu, a tymczasem wasze: drużyny, organizacje oraz inne projekty esportowe, mogą znowu aplikować o partnerstwo z nami.

Co zmieni się w ogłoszeniach?

Jeżeli chodzi o naszą listę ogłoszeń, to tutaj pojawiła się trochę większa zmiana – oczywiście na plus dla was. Podstawowa różnica w stosunku do poprzedniej wersji to ilości dni przez które ogłoszenie będzie wyświetlane na stronie. Dla darmowej wersji będzie to od teraz 30 dni, natomiast dla płatnej – 60 dni.

Nadal w celu zamieszczenia ogłoszenia musicie posiadać konto na stronie. Jego założenie jest oczywiście darmowe.

Wszystkie zmiany zostały już odnotowane w regulaminie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.