one vision e-sport

OneVision E-Sport rozpoczyna współpracę z GamersArena

OneVision E-Sport poszerza swoją listę współprac o partnerstwo z GamersAreną.

Do szeregów OneVision E-Sport zawitał kolejny partner, który postanowił podjąć współpracę z organizacją wizjonerów. Jest nim GamersArena.

Co na to OneVision E-Sport?

Organizacja na temat współpracy wypowiada się następująco:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się sfinalizować rozmowy w pozytywny sposób. Dzięki temu będziecie mogli oglądać zmagania naszej drużyny na turniejach organizowanych przez naszego nowego partnera. Dziękujemy za zaufanie, jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie bardzo efektywna.

Czym jest GamersArena?

To organizacja, skupiająca się na tworzeniu wydarzeń w grze sieciowej Counter-Strike: Global Offensive.

Zawody przez nią organizowane, nie są kierowane tylko do profesjonalistów, ale dla całej rzeszy graczy, w tym oczywiście także do ludzi ze sceny amatorskiej.

Co daje GamersArena?

Z ich oficjalnego fanpage możemy wyczytać:

Program lojalnościowy daje wam wiele korzyści, takich jak zniżka 10% na wszystkie turnieje organizowane przez nas oraz priorytet przy zgłoszeniach.

Źródło: OneVision E-Sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.