Superion przypomniał sobie, że miał wrócić, więc wrócił

Tak, tak, a kto umarł ten nie żyje czy jakoś tak. Superion wrócił – a dokładniej Superion.pl, bo kiedyś pod taką nazwą funkcjonowała sieć newsów partnerskich, zajmująca się pisaniem… KRÓTKICH WIADOMOŚCI (i co? da się użyć zamiennika?) o zrzeszonych drużynach i organizacjach esportowych. Całość była uzupełniana o wywiady oraz relacje z turniejów (Ktoś to w sumie czytał? Bo na Axide było z tym słabo).

Za reaktywację całego projektu odpowiadają dwie osoby: sequ3r i Dr0bny. Pierwszego możecie kojarzyć jako twórcę Superiona, a obecnie zawodnika Avalanchce.gg. Drugi z wymienionych, wcześniej zajmował się takimi projektami jak: Wenega Esports oraz Odyseja Esports.

Niestety nie wszystko poszło tak jak powinno. Stara domena – Superion.pl została przez jakiegoś pierdolca z wodogłowiem zaparkowana na cypryjskiej giełdzie domen, więc… Chłopaki mieli do wyboru: zabulić 2500 zł lub wykupić nową domenę. Padło na to drugie i obecnie serwis funkcjonuje pod adresem Superiongg.pl.

W zasadzie to powinniśmy zażartować, że w Superionie czas zatrzymał się na 2021 roku. Portal oferuje praktycznie to samo, co oferował kiedyś – czyli partnerstwa i newsy o projektach esportowych. Podobnie wyglądają wymagania, które nadal ograniczają się do oznaczania na fb lub zamieszczenia logotypu Superiona na banerze i numeru buta wpisanego do tabeli e-penesów. Dziwi brak rozszerzenia oferty o Twittera aka X (jebać Elona), który jest obecnie bangerem, no ale nie będziemy się czepiać, bo w sumie sami praktycznie zrezygnowaliśmy z systemu partnerstw. Miejmy nadzieję, że chłopakom przyniesie on znowu sukces.

Źródło: Superiongg.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.