sative news

Sative po pierwszym meczu w ARRMY Rising S2 oraz ze zmianami w składzie

Sative ze zwycięstwem w pierwszym starciu ligi ARRMY Rising S2 oraz ze zmianami w składzie dywizji CS:GO.

Po wcześniejszym zakwalifikowaniu się przez Sative do ARRMY Rising S2, zespół rozegrał pierwszy pojedynek w lidze. Później dowiedzieliśmy się o zmianach, które zaszły w szeregach dywizji CS:GO.

Ciężka oraz skuteczna walka

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w ramach drugiego sezonu ARRMY Rising, Sative zmierzył się z zespołem Monki Flip. Pojedynek od samego początku był daleki od jednostronnego, przez co mecz trwał do samego końca. Ostatecznie S-kom udało się wygrać.

Wynik spotkania Sative w ARRMY Rising S2:

  • Sative 16:14 Monki Flip (Mirage)

Następny pojedynek, Sative rozegra dopiero w następnym tygodniu, czyli w poniedziałek. Rywalem S-ek będą Juniorki. Mecz ma się odbyć o godzinie 21:00.

Zmiany w składzie Sative

Ostatni tydzień zapewnił nam jednak kolejną dawkę informacji na temat Sative – tym razem dotyczących składu CS:GO. Z drużyny odeszło trzech podstawowych zawodników. Niestety nie znamy dokładnych powodów zakończenia współpracy ze wspomnianymi graczami. Wiemy tylko, że rozstanie odbyło się w przyjacielskich stosunkach.

Byli już zawodnicy dywizji CS:GO w Sative by TaxiTeam:

  • Szymon Mastertukan Musialik
  • Mateusz Stefan Skowronek
  • Tomasz Goku Dunat

Źródło: Sative


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.