red dead redemption 2

Red Dead Redemption 2 czyli powiew świeżości

Red Dead Redemption 2 – kolejna część westernowego GTA na konsole, bije kolejne rekordy popularności wśród graczy

Red Dead Redemption 2 to gra, która została stworzona przez firmę Rockstar. Data premiery miała miejsce dokładnie 26 października 2018 roku. Jest to już trzecia odsłona tzw. westernowego cyklu. Pierwsza miała miejsce w 2004 roku – wtedy nazywała się jeszcze Red Dead Revoler.

Może coś o fabule?

Akcja w grze została osadzona w roku 1899, a dokładniej w czasach poprzedzających wydarzenia z poprzedniej części serii. W fabule możemy również zauważyć znany nam gang Dutcha van der Lindego z Red Dead Redemption, który radzi sobie bardzo dobrze, aż do momentu jednej wpadki. Napad w mieście Blackwater kończy się fiaskiem. Przestępcy zostają zmuszeni do ucieczki przed stróżami prawa, a w jej konsekwencji, rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Co do mechaniki w grze.. czytajcie niżej

W Red Dead Redemption 2 rozgrywka ukazana jest z trzeciej osoby. Produkcja daje nam do dyspozycji duży, rozległy oraz otwarty świat, w którym znajdują się tereny górskie oraz wiele innych klimatycznych miejsc, w których mieszkańcy prowadzą swoje własne życie. Bazę wypadową naszego bohatera stanowi obóz. W trakcie rozgrywki musimy troszczyć się o zapasy, jednocześnie dbając o morale zespołu.

Ważna informacja!

Warto również wspomnieć, że Red Dead Redemption 2 posiada dwa tryby – wyżej wspomniany jednoosobowy oraz do rozgrywki wieloosobowej – Red Dead Online.

Gra jest oparta na technologi, która napędzała piąta część Grand Theft Auto. Jedyne czego my – gracze PC-towi możemy żałować, to faktu, że tytuł ten ukazał się tylko i wyłącznie na konsolach.

Źródło: GRYOnline.pl


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy Was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy Was także do obserwowania nas na Facebooku.