Panica.Gaming

Panica.Gaming z nową dywizją CS2

Panica.Gaming po dłuższym okresie bezczynności w mediach społecznościowych, zaprezentowała nowy skład dywizji CS2.

Myśleliśmy już, że Panica.Gaming na dobre zakończyła swoje działania na scenie esportowej, bo ostatnia jej przygoda z dywizją CS-a, była… Jakby to ująć dyplomatycznie. Chujowa. To chyba najlepsze słowo opisujące to co tam się stało.

Agenci w Panice

Wygląda jednak na to, że Spanikowani jeszcze trochę nas pomęczą, bo właśnie pojawiła się na ich socialach informacja wraz z nowym składem, który będzie reprezentował barwy Paniki w nadchodzących dniach, tygodniach, może miesiącach? Ale o tym trochę więcej w dalszej części.

Nowy skład opałowy Panica.Gaming CS2:

  • Bartek gwizdak Kopczyński
  • Maciej Muciek Mordal
  • Piotr Piotrulla Borowiec
  • Daniel DaNio Sass
  • Tomasz TerqS Komorowski
  • Kacper L1fem Sałasiewicz (Trener)

To jest trener czy zwykły kapiszon?

Zapewne wiecie, że lubimy się poznęcać nad ludźmi, więc musimy wziąć na tapet trenera tego nowego składu. L1fem czy może raczej Kap1sz0N, to osoba, która zaliczyła już kilka fakapów na polskiej scenie CS-a – a nie mówimy tutaj o poziomie profesjonalnym. Co to, to nie!

Kap1sz0N zdaniem jednego ze swoich poprzednich składów, którym był Desperacik, dopuścił się zwykłego mitomaństwa. Począwszy od nabitego na faceit elo (o wiele niższe niż podawał), poprzez drużyny w których grał (tak, pisał nawet, że grał wcześniej w Panice…), a skończywszy na umiejętnościach, które były ponoć tak mierne, że jako kotwica potrafił zatopić zespół niczym góra lodowa Tytanica. Więcej na temat tej afery, znajdziecie na grupie Esportowe Świry, gdzie cała historia została dość dobrze udokumentowana.

No cóż, nie będziemy wydawać w tej sprawie wyroków, bo każdy może sobie sam zweryfikować dowody i zdecydować, co o tym wszystkim sądzi. Gdyby to zależało od nas, to raczej byśmy się nie zdecydowali na usługi tego gościa, ale… Rola trenera jest na tyle interesująca, że kilka pierwszych spotkań, pewnie go zweryfikuje. Gorzej, jeśli prędzej rozejdzie się drużyna… No nic, obserwujemy i na pewno damy wam znać, jak coś się spierdoli posypie.

Źródło: Panica.Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.