Panica.Gaming

Panica.Gaming wygrywa Galaxy Cup

Panica.Gaming wygrywa rozgrywki CS2 Galaxy Cup Reborn Edition.

Panica.Gaming może dopisać na swoje konto nowe osiągnięcie. Zawodnicy Spanikowanych, którzy w maju dołączyli do organizacji, okazali się najlepsi w turnieju CS2 organizowanym przez markę Galaxy Cup.

Finał Galaxy Cup dla Panica.Gaming

W finale Panica zmierzyła się z zespołem Mikstura1234. Sądząc po atmosferze panującej pod postami na twitterze Paniki (wiadomo, jebać X), fani organizacji chyba zwietrzyli nadchodzące zwycięstwo. Na szczęście obyło się bez wszechobecnego na polskiej scenie chamstwa i grubiaństwa. Możliwe, że wpływ na to mieli poszczególni zawodnicy z przeciwnej drużyny. Przynajmniej jeden z nich w przeszłości reprezentował Spanikowanych, więc no wiecie – takich ludzi traktuje się zawsze bardziej pozytywnie, o ile ich odejście odbyło się w normalnych warunkach.

Ostatecznie Panica.Gaming okazała się lepsza, a jeśli mówimy o całym turnieju, to wręcz najlepsza. W finałowym meczu pokonała przeciwników z Mikstury wynikiem 2:1 w mapach.

Finałowe spotkanie Galaxy Cup Reborn Edition:

  • Panica.Gaming 16:19 Mikstura1234 (Vertigo)
  • Panica.Gaming 13:8 Mikstura1234 (Nuke)
  • Panica.Gaming 13:11 Mikstura1234 (Mirage)

Źródło: Panica.Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.