panica gaming news

Panica.Gaming o planach na najbliższe miesiące

Panica.Gaming zamieściła garść informacji na temat dalszych działań organizacji.

Panica.Gaming po utracie dywizji CS:GO, musiała zrewidować swoje plany dotyczące trzeciego i czwartego kwartału 2021 roku.

Panica.Gaming i plany

Z posta zamieszczonego na fanpage’u Spanikowanych, możemy dowiedzieć się, że decyzje, które Panica będzie podejmowała w nadchodzących tygodniach, wynikają z obserwacji, poczynionych w okresie ostatnich siedmiu miesięcy.

Dłużej bez CS:GO?

Najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie uświadczymy nowej dywizji CS:GO w Panice. Powodem ma być chęć skupienia uwagi na składzie, który budowany jest w Apicard Gaming – drugiej marce Paniki.

Dodatkowo organizacja nie chce robić żadnych nerwowych ruchów, które mogłyby spowodować, że jej działania zostałyby odebrane jako desperackie. Panica daje więc sobie czas na znalezienie nowej drużyny –  nawet jeżeli poszukiwania miałyby trwać do grudnia.

Nie oznacza to jednak, że nie skorzysta z okazji, jeśli przypadkiem trafi się opcja na pozyskanie interesującego zespołu CS:GO. Ten wariant jest nadal możliwy.

Skupienie na projektach

W planach Spanikowanych znajdują się bliżej nieokreślone projekty, które – być może – będą testowane w nadchodzących miesiącach. Ponoć priorytetem będzie budowa społeczności, która wspierałaby działania Paniki na scenie esportowej oraz gamingowej.

Źródło: Panica.Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.