kbn esports news

KBN Esports z najnowszymi wynikami w F1 – podsumowanie #8

KBN Esports z kolejną porcją wyników dywizji w Formule 1.

KBN Esports ponownie zaprezentował wyniki ostatnich zmagań swoich zawodników w turniejach F1.

Problemy zawodnika KBN Esports?

W Lidze Ultimate Team Polska, mimo niezbyt udanego zakończenia wyścigu przez kierowcę Alfa_Orlen88 – gdzie uplasował się na ósmej pozycji, udało mu się utrzymać drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

W wyścigu zaliczającym się do The Future League nie było lepiej. Michał nie zdołał ukończyć wyścigu, co skutkowało spadkiem w tabeli na piąte miejsce.

Najgorsze na koniec?

Alfa wziął udział także w ostatnim wyścigu Amateur League Racing Polska, w którym zajął szóste miejsce. Pojawiły się jednak inne problemy na horyzoncie. Organizatorzy rozgrywek postanowili usunąć kilku zawodników – wśród których znalazł się Michał.

Powód? Wiadomości jakie otrzymali organizatorzy od kilku z uczestników. Nie wiemy jednak co dokładanie zawierały. Wiemy natomiast, że w efekcie działań administracji, oberwał zawodnik Szerszeni. W taki o to sposób, Alfa_Orlen88 zakończył zmagania w rozgrywkach ALRP.

Obiecujące wyniki świeżego zawodnika

XFifcioX ma za sobą dwa wyścigi w ligach. Brał również udział w The Future League w którym poradził sobie dobrze. Wygrał wyścig i znacząco oddalił się od reszty konkurencji, mając duże szanse na wygranie klasyfikacji generalnej.

W Jamajka League Filip zakończył wyścig na trzecim miejscu,  pozostając tym samym na dziewiątej lokacie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki zawodników KBN Esports w ligach F1:

  • 2. miejsce w klasyfikacji generalnej Ligi Ultimate Team Polska (Alfa_Orlen88)
  • 5. miejsce w klasyfikacji generalnej The Future League (Alfa_Orlen88)
  • 6. miejsce w klasyfikacji generalnej Amateur League Racing (Alfa_Orlen88)
  • 1. miejsce w klasyfikacji generalnej The Future League (XFifcioX)
  • 9. miejsce w klasyfikacji generalnej Jamajka League (XFifcioX)

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.