insomnis news

Nowy partner – InsomniS

Organizacja esportowa InsomniS, to jeden z nowych projektów, który właśnie dołączył do grona naszych partnerów.

Do grona partnerów Axide dołącza nowa organizacja esportowa – InsomniS. Od teraz informacje na temat poczynań ich dywizji – głównie mowa tutaj o CS:GO, będziecie mogli znaleźć na naszej stronie.

Czym jest InsomniS?

Insomnis to organizacja stworzona w celu rywalizowania w lidze ARRMY Open, a także w mniej prestiżowych rozgrywkach oraz ewentualnych kwalifikacjach do turniejów CS:GO o wyższą stawkę.

Jak cały projekt opisuje Maciej Subzon Moska?

Nie narzucamy sobie na początek wysokiego tempa oraz presji, raczej staramy się zgrać, żeby następnie coś osiągnąć. Jesteśmy ekipą, w której panuje dobra atmosfera, czego nie można było do końca powiedzieć o poprzednim składzie. Każdy w miarę ze sobą grał, jedynie XyZ jest nowy w składzie. Z RomanOF-em oraz Klysem graliśmy już wcześniej przez 3 miesiące w mixie o nazwie Wonder.Five. Przy mojej próbie reaktywowania projektu (bez Klysa i Romana) dołączył do niego FRG, jednak projekt po miesiącu padł ze względu na ciągły brak składu. Mamy w planach dużą interakcję z widownią oraz aktywność w social mediach.

Źródło: InsomniS


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.