rush league polska news

Laveb, nowy podcast esportowy oraz dalsze losy Rush League

Laveb o realizacji najistotniejszych celów Rush League, a także pracy nad nowym podcastem esportowym.

Laveb wypowiedział się na temat realizacji najważniejszych celów, które zostały obrane przez Rush League. Dowiedzieliśmy się także, dlaczego powstaje nowy podcast traktujący o mobilnej scenie esportowej.

Jak idą postępy z realizacją zaplanowanych celów?

Cały czas rozwijamy projekt. Niestety brakuje nam w community poważnych osób z zapałem, które mogłyby objąć bardziej odpowiedzialne role. Przez to muszę samodzielnie robić większość rzeczy, zaczynając od SM, a kończąc na broadcastingu.

Oczywiście mamy w ekipie cenne osoby, ale jest nas zdecydowanie za mało. Ostatnio więc trochę stoimy w miejscu, ale miejmy nadzieję że sytuacja się poprawi.

Kiedy planujecie powrót Mistrzostw Polski w grze Standoff 2? W jakiej formule? Drabinka pucharowa czy grupy + play-offy?

Obstawiam styczeń, najpóźniej luty. System podwójnej eliminacji. Najprawdopodobniej podczas rozgrywek, zobaczymy cztery zaproszone drużyny.

Niedawno wystartowaliście z własnym podcastem. Możesz powiedzieć coś więcej na jego temat?

Nadal nad tym pracujemy. Cały ten projekt – w założeniu, ma poszerzyć wiedzę potencjalnego odbiorcy o mobilnym esporcie. Myślę, że do końca miesiąca uda nam się wrzucić zapowiedziany już odcinek z Habim – jednym z topowych youtuberów Standoffa w Polsce.

Źródło: Rush League Polska, Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.