kronika esportowa

Kronika Esportowa #34

Kronika Esportowa wraca na stronę po krótkiej przerwie.

Po przerwie związanej z pracami konserwacyjnymi na stronie, (która okazała się jednak o wiele dłuższa niż początkowo zakładaliśmy) powracamy z podsumowaniem aż pięciu ostatnich dni.

KBN Esports kontynuuje zmagania w ESEA

KBN Esports rozegrał pięć kolejnych pojedynków w 38 sezonie ESEA Open. Łącznie padły dwa walkowery dla Szerszeni, a trzy kolejne pojedynki zakończyły się odpowiednio: przegraną, wygraną oraz kolejną przegraną.

Wyniki spotkań KBN Esports w ESEA Open:

 • KBN Esports w/o Liquidatie Bomba Aktie (Inferno)
 • KBN Esports 13:16 RetirementHome (Overpass)
 • KBN Esports w/o TVL (Inferno)
 • KBN Esports 16:13 Vietnamas (Overpass)
 • KBN Esports 14:16 Mafijasi- (Mirage)

Pracowite tygodnie u Husarion

Dywizja Husarion Main również rozgrywała mecze w ESEA Open #38. Zawodnicy zaczęli źle – od bolesnej przegranej z BLUEJAYS Academy. Następnie przyszedł walkower oraz wygrana po wyrównanym starciu.

Z kolei na kanał Youtube Husarion wleciało najnowsze fragmovie gracza Mavy. Dodatkowo fani otrzymali także informację o otwartej rekrutacji do akademii CS:GO. Zainteresowanych odsyłamy oczywiście na fanpage organizacji.

Wyniki meczy Husarion Main w ESEA Open #38:

 • Husarion Main 6:16 BLUEJAYS Academy (Overpass)
 • Husarion Main w/o Liquidatie Bomba Aktie (Nuke)
 • Husarion Main 16:14 Guerro Esport (Vertigo)

Trochę więcej Husarion?

Po około tygodniu, główna dywizja rozegrała następną serię spotkań. W ćwierćfinale Dreamed UP CUP 2, rozegrany został pojedynek z zespołem LYLON, który zakończył się przegraną wynikiem 2:0. Rezultat ten oznaczał odpadnięcie Husarion z turnieju.

W ten sam dzień, Husaria zmierzyła w ESEA Open #38 z zespołem Pulkahs. Tutaj jednak zawodnicy Husarion nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, poprawiając swój bilans do 3 wygranych z rzędu. Dzięki kolejnemu walkowerowi z Inkognito seria została przedłużona o kolejne zwycięstwo.

Wyniki ostatnich pojedynków Husarion Main w turniejach:

 • Husarion Main 0:2 LYLON (Dreamed UP CUP 2)
 • Husarion Main 16:8 Pulkahs (ESEA Open #38).
 • Husarion Main w/o Inkognito (Inferno)

W międzyczasie organizacja ogłosiła również rekrutację do nowego zespołu Black. Pełna oferta ze strony Husarion dostępna jest na stronie fb, więc tam odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Sative z przełamaniem i ponowną przegraną

Była Husaria, więc pora przejść do Sative, które ponownie spróbowało swoich sił w ESEA Intermediate #38. Mając na koncie serię trzech przegranych, przyszło im zmierzyć się z zespołem Babos Gaming na mapie Overpass. Tym razem S-ki jednak się przełamały i wygrały mecz wynikiem 16:10.

Po pięciodniowej przerwie, zawodnicy Sative znowu wrócili na arenę międzynarodową by spróbowaćpoprawić swój bilans. Mecz rozegrali z niemieckim zespołem SoulFrost eSports. Tym razem ta sztuka się jednak nie udała. Sative przegrał mecz wynikiem 7:16, wracając ponownie do starego dobrego grania w kratkę.

Wyniki spotkań Sative w ESEA Intermediate #38:

 • Sative 16:10 Babos Gaming (Overpass)
 • Sative 7:16 SoulFrost eSports (Overpass)

Jak sobie radzą dywizje Team MCE?

Team MCE zaprezentował wyniki dywizji CS:GO i F1. W ESEA Intermediate, zespół rozegrał dwa mecze. Obydwa pojedynki były bardzo wyrównane, ponieważ z zespołem Evolved Gaming przegrali 14:16, a z Esport Wales wynikiem 13:16.

Kilka dni później, chłopaki rozegrali mecze w fazie grupowej WSG Esport. Wszystkie trzy wygrali dość gładko i w ten sposób awansowali do fazy play-off turnieju.

Wyniki pojedynków Team MCE w WSG Esport:

 • Team MCE 16:1 Ciepłe Dranie
 • Team MCE 16:2 Lagabardy EZ
 • Team MCE 16:7 World Worst Players

Jeśli chodzi o dywizję F1 – wzięła ona udział w e-Sport Racing League. Ścigała się tam dwójka zawodników MCE. Ziemia21 zajął trzecie podium w lidze oraz drugie indywidualnie. Na czwartym miejscu uplasował się Mirorim.

RisingFlame esports z prezentacją zawodnika

RisingFlame esports ogłosił nowego zawodnika w szeregach organizacji. Jest nim Aleksander NELIUS Maciaś. Już za niedługo będzie ścigał się w w Amatorskiej Lidze Asseto Corsa, gdzie znajduje się już inny kierowca RisingFlame – Kacper Trigger Kubica.

Gładka przeprawa GEMIR

GEMIR rozegrał mecz w HappyPear Cup w którym zmierzył się z zespołem CobraTeam Red. Zawodnicy GEMIR gładko wygrali ten pojedynek wynikiem 16:2.

Kolejnego dnia GEMIR rozegrał mecz w Modern Tournament League… I chyba na tym powinniśmy zakończyć. Jeżeli kogoś interesuje drama, to zapraszamy do zapoznania się z postem GEMIR, a jak nie… To lecimy z kolejnymi tematami.

Ace FiVe z nowym składem

Ace FiVe sprowadził do siebie nowy skład CS:GO, który od teraz będzie reprezentował barwy organizacji w nadchodzących rozgrywkach. Zespół wcześniej występował pod nazwą JADZIEM. W chwili obecnej, wciąż trwa ich przygoda w ESEA Intermediate.

Skład ACE FiVe Yellow CS:GO:

 • Kuszti
 • Daave
 • Emanis
 • Miral
 • Moskal

The Lycans z 4 wygraną w ESEA

The Lycans rozegrał niedawno piąty pojedynek w ESEA Main z fińskim zespołem Roots. Pomimo początkowych kłopotów, Wilkołaki wygrały ostatecznie ten mecz wynikiem 16:14 na mapie Overpass.

Rush League Polska z wyłonionym zwycięzcą w PolishProSeries

Rush League Polska zakończył właśnie zmagania w turnieju PolishProSeries w grze Critical Ops. Zapowiadał się ciekawy finał między zespołem mvpstars, a Poland Nobility. Niestety nie udało nam się go zobaczyć, ponieważ drudzy z wymienionych, oddali spotkanie walkowerem. Ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazała się więc formacja mvpstars.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.