kronika esportowa

Kronika Esportowa #30

Witamy w 30 już odcinku Kroniki Esportowej. Dzisiaj trochę informacji na temat rekrutacji.

Kolejny raz mamy Kronikę Esportową z dwóch dni. Tym razem trafiło do niej całkiem sporo informacji na temat wszelakich rekrutacji do dywizji CS:GO. Ale zacznijmy od czegoś innego.

CobraTeam bez dywizji Main

CobraTeam zamieścił w poście na swoim fanpage’u informację o zakończeniu współpracy z dotychczasową dywizją CS:GO. Decyzja była ściśle związana z brakiem czasu oraz chęci u zawodników.

Były skład CobraTeam CS:GO:

  • Patryk $N!PER Górnik
  • Mateusz Matje Grzegorczyk
  • Mateusz AMTI Prokopowicz
  • Michał M1chu_G0d Sęczkowski
  • Paweł Razor Szczepaniak

KBN Esports z drugim miejscem w Reconnect

Dywizja KBN Esports brała ostatnio udział w turnieju lanowym Reconnect, który odbywał się w Gdańsku. Zawodnich Szerszeni zajęli w nim drugie miejsce, ulegając w finale drużynie 500+. Więcej na ten temat znajdziecie na fanpage’u KBN oraz u nas na stronie.

Panica.Gaming otwiera rekrutację

Po dłuższym okresie nieaktywności, Panica.Gaming rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu CS:GO. Poza otwartą rekrutacją do dywizji CS:GO, organizacja poszukuje także zawodników do nowo tworzonej drużyny, także zgłaszać mogą się całe składy jak i gracze. Więcej na temat samego procesu rekrutacyjnego znajdziecie na fanpage’u Paniki.

Apicard Gaming także rekrutuje

A skoro Panica otworzyła rekrutację, to automatycznie drugi ich projekt – Apicard Gaming, postanowił zrobić to samo. Obecnie poszukiwani są więc zawodnicy jak i pełny skład CS:GO. Po więc zapraszamy na fanpage Apicard.

Wolf E-sport z otwartą rekrutacją

Wolf E-sport nie chciało być najwidoczniej gorsze i także otwiera rekrutację. Obecnie poszukiwani są zawodnicy do nowo tworzonego składu dywizji CS:GO. Więcej informacji odnośnie samej rekrutacji znajdziecie na ich fanpage’u.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.