kronika esportowa

Kronika Esportowa 24.07.2021

Kolejny dzień – kolejna Kronika Esportowa wjeżdża na salony.

A co w dzisiejszej Kronice Esportowej? Kilka informacji na temat poczynań zespołów w pierwszej kolejce Summer League oraz w play-offach ARRMY Open, a także nowy skład w RisingFlame.

RisingFlame esports z nowym składem CS:GO

I od RisingFlame esports i nowego składu CS:GO, wypadałoby zacząć. Organizacja w ostatnim czasie prowadziła rekrutację do dywizji CS:GO. Jej wynik końcowy możecie zobaczyć na fanpage’u Ognistych.

Buch Gaming z wygraną w pierwszej kolejce Summer League #1

Buch Gaming zalicza udany debiut w ARRMY Summer League. Drużyna pokonuje w pierwszej kolejce formację AngryZeus E-Sports wynikiem 16:4.

Sative w barażach ARRMY Rising

Kolejna dobra wiadomość dociera do nas z obozu naszego partnera – Sative. Zespół pokonał kolejnego rywala w play-offach ARRMY Open, dzięki czemu zapewnił już sobie udział w barażach ligi Rising.

Vendetta Team wygrywa z WszechOceanem

Vendetta Team nie zwalnia tempa i pokonuje w fazie play-off ARRMY Open kolejnego przeciwnika. Tym razem padło na WszechOcean, który nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.

Apicard Gaming wygrywa w pierwszym meczu Summer League

Pierwszy mecz Apicard Gaming w lidze i od razu deklasacja rywala, któremu udało się ugrać tylko jedną rundę. Wynik więc robi wrażenie.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.