kronika esportowa

Kronika Esportowa 22-23.07.2021

Kronika Esportowa i podsumowanie ostatnich dwóch dni wydarzeń na scenie esportowej.

Po dość leniwej środzie, przychodzimy do was z kolejną Kroniką Esportową – tym razem wyjątkowo, złożoną z dwóch dni. Przybliżymy wam informacje na temat: zwycięstwa Sative w inauguracyjnym meczu ARRMY SUMMER, rekrutacji do VoFoxen czy nowego komentatora Happy Pear.

Dobre rozpoczęcie turnieju przez Team MCE

Team MCE na samym początku tygodnia przystąpiło do pierwszego meczu w ARRMY SUMMER. Przeciwnicy, czyli Hunter Dog E-Sport nie sprawiali kłopotów. Zawodnicy Team MCE wygrali mecz wynikiem 16:2 i już czekają na następne spotkanie, które odbędzie się w ten weekend.

VoFoxen z rekrutacją

VoFoxen ogłosił nabór do dywizji Blue w CS:GO. Poszukiwana jest łącznie piątka zawodników + trener. Wszystkie wymagania, jak i oferta organizacji – znajduje się na ich fanpage’u.

Apicard Gaming zagra w Summer League #1

Niektórzy już rozpoczęli swoje inauguracyjne mecze, a inni jeszcze czekają i dopiero ogłaszają swój udział w lidze Summer League #1. Tak zrobił również Apicard Gaming, które pierwszy mecz rozegrał dopiero wczoraj.

Happy Pear z nowym komentatorem

Happy Pear poinformował, że ich szeregi zasilił nowy komentator – Adam Axemis Bujnowski, który od teraz będzie komentował spotkania zawodników popularnych Gruszek.

TaxiTeam na scenie międzynarodowej

TaxiTeam postanowił nie trzymać swoich kibiców w niepewności i już teraz poinformował, że dywizja CS:GO Taksówkarzy, pojawi się na sto procent w kolejnym sezonie ligi ESEA.

Nowa dywizja MarsoniX

MarsoniX z nową dywizją w swoich szeregach. Jak się okazuje, organizacja postawiła na drużynę w segmencie mobile, a dokładnie w League of Legends: Wild Rift. Cały skład możecie znaleźć na ich fanpage’u.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.