kronika esportowa

Kronika Esportowa #22

Kronika Esportowa z kolejnego dnia – co tym razem znalazło się w naszym podsumowaniu?

Dwudziesta druga Kronika Esportowa właśnie wjeżdża na salony. Zapraszamy do zbioru najświeższych informacji z podziemnego esportu.

EPLS ESPORTS z drugą przegraną

EPLS ESPORTS po wyjściu na plus w ostatnim spotkaniu, rozegrał już czwarty mecz w ramach 38 sezonu ESEA Open. Przeciwnicy, którymi była ekipa Storm, nie dali za wygraną i rozgromili zespół EPLS wynikiem 5:16. Obecny bilans drużyny wynosi 2-2.

KBN Esports wygrywa drugi mecz

KBN Esports również rozegrał kolejny mecz w 38 sezonie ESEA Open. Jak się okazuje, przeciwnik którym był zespół Etureppu nie okazał się zbyt wymagającym rywalem, dzięki czemu Szerszenie wygrały ten pojedynek wynikiem 16:4.

Astral z poszukiwaniami

Astral ogłosił rekrutację do swojej dywizji CS:GO. Poszukuje gracza na pozycję IGL-a, najlepiej z doświadczeniem, 2400+. Po więcej informacji odsyłamy do wiadomości prywatnej na ich fanpage’u.

Hunter Dog E-sport z rekrutacją

Hunter Dog E-sport poinformował na swoim fanpage’u o poszukiwaniach trenera do dywizji CS:GO. Tam też znajdziecie pełną ofertę oraz więcej informacji o wymaganiach związanych z objęciem tego stanowiska.

Ace FiVe bez dywizji

Ace FiVe poinformował o rozstaniu z dotychczasową dywizją CS:GO Yellow. Nie znamy dokładnego powodu podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy pomiędzy zespołem a organizacją. Cały były skład jak i posta z informacją, możecie zobaczyć na fanpage’u Ace FiVe.

Sative w ESEA Intermediate

Sative rozpoczął zmagania w 38 sezonie ESEA Intermediate. S-ki zmierzyły się z węgierskim zespołem C1 Esports. Ostatecznie Sative pokonał przeciwnika wynikiem 16:12.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.