kronika esportowa

Kronika Esportowa #21

Kronika Esportowa i 21 odcinek – co dzisiaj w naszym małym podsumowaniu?

Dzisiaj na tapetę w naszej Kronice Esportowej bierzemy spotkania rozgrywane przez dywizje: EC Kingz, GEMIR, Nobrainteam oraz Ace FiVe.

EC Kingz z 2 wygranymi spotkaniami

EC Kingz wygrywa dwa mecze w ARRMY Summer League. Pierwszy pojedynek z Hunter Dog E-sport zakończył się na korzyść Królów wynikiem 16:1 na mapie Vertigo. W drugim meczu z  ADHD na Inferno, padł rezultat 16:6.

GEMIR wygrywa mecz w Modern Tournament League

Przeciwnikiem GEMIR w ramach rozgrywek CS:GO Modern Tournament League była ekipa Charbielin. Ostatecznie w meczu rozgrywanym na mapie Vertigo, padł wynik 16:8 dla wspomnianej wcześniej formacji GEMIR.

Nobrainteam przegrywa 3 mecze w Dreamed UP Cup

Drugi skład Nobrainteam w ostatnim czasie nie miał dobrej serii. Drużyna przegrała ostatnie trzy spotkania w Dreamed UP Cup. Pierwszy mecz na Mirage’u z R1SE Esport Organisation zakończył się wynikiem 1:16. Drugi z Rafined na Nuke’u – 3:16, a trzeci z Astral, który był rozgrywany na tej samej lokacji, zakończył takim samym rezultatem – 3:16.

Ace FiVe wygrywa dwa mecze

Ace FiVe Yellow wygrywa dwa spotkania w ESEA Open #38 i Summer League. Odpowiednio przeciwnikami żółtej dywizji były zespoły: escorrega By KillerOfGod oraz Husarion.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.