kronika esportowa

Kronika Esportowa 06.08.2021

Kronika Esportowa – soczysta porcja najświeższych informacji z poprzedniego dnia.

Upragniony weekend tuż tuż, a my zapraszamy na kolejną dawkę Kroniki Esportowej, w której zaprezentujemy dziś takie informacje jak: nowy partner w naszych szeregach, poszukiwanie zawodników przez Husarion czy wyniki poszczególnych drużyn w turniejach.

Arion Esports nowym partnerem Axide

Na sam początek prezentujemy informację o tym, że Arion Esports zdecydował się na podjęcie z naszym portalem współpracy. Zapraszamy na fanpage naszego partnera i liczymy na owocną współpracę.

TaxiTeam z otwartą rekrutacją

TaxiTeam ogłosił nabór na dwa stanowiska w ich organizacji. Taksówkarze poszukują Menedżera oraz osoby do Social Mediów. Zainteresowani są proszeni do wysyłania wiadomości prywatnych na fanpage TaxiTeam.

Husarion poszukuje zawodników

Husarion również otwiera rekrutację i poszukuje dwóch zawodników do dywizji CS:GO. Tak samo jak i u TaxiTeam, zainteresowane osoby proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej, którą wysyłacie na fanpage Husarion.

LYLON z kolejną przegraną

LYLON rozegrał drugi mecz w ramach ESEA Intermediate. Mierzył się w nim z zespołem VSE_SXVA4ENO. Ostatecznie LYLON przegrał to spotkanie wynikiem 8:16. Obecny bilans L-ek w lidze wynosi 0-2.

Ace FiVe powraca z wygraną

Ace FiVe Yellow po dwóch nieudanych pojedynkach w Summer League, ponownie wrócił do rozgrywania spotkań w tym turnieju. Przeciwnikiem żółtej dywizji był zespół RDL E-Sport. Po dość łatwym pojedynku, mecz zakończył się wynikiem 16:6 na korzyść Ace FiVe.

Nobrainteam odpada z turnieju

Nobrainteam w 1/16 finału turnieju Grześki Cup, zmierzył się z zespołem CHOCHOLSCY S.A. Mecz zakończył się przegraną NBT wynikiem 3:16.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.