kronika esportowa

Kronika Esportowa 05.08.2021

Nowy dzień – nowa Kronika Esportowa pojawia się na naszej stronie. Jakie informacje mogły was wczoraj ominąć?

Zapraszamy na kolejną Kronikę Esportową. Dzisiaj trochę o wynikach w Summer League, rozpoczęciu Dreamed UP Cup, zmianach na pozycjach w Rankingu Cybersportu oraz występach kierowcy MarsoniX.

Dreamed UP Cup rozpoczęte

Rozpoczęły się rozgrywki w Dreamed UP Cup. W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą ekipy Forsaken oraz Dark eSport. Ostatecznie lepsza była ta pierwsza.

Buch Gaming z przegraną w Summer League

Buch Gaming przegrywa spotkanie z EC Kingz w ramach ARRMY Summer League. Porażka jest o tyle bolesna, że była to ich pierwsza przegrana w tej lidze. Dotychczas zawodnicy BG mogli poszczycić się bilansem 7-0.

Vendetta Team z awansem w Rankingu Cybersportu

Tutaj chyba nie trzeba dużo tłumaczyć. Awans w rankingu z 42 na 29 miejsce, to jednak dobra prognoza przed kolejnymi zmaganiami.

Hunter Dog E-sport z przegranymi w Summer League

Hunter Dog E-sport najpierw przegrywa z OX1 E-sport 4:16, a następnie dokłada do tego jeszcze jedną porażkę – tym razem z zespołem jubaski. Obecnie zajmują 42 miejsce w Summer League.

CobraTeam po 2 spotkaniach w Summer League

CobraTeam po dwóch kolejnych pojedynkach Summer League. A w zasadzie to po jednym. Zespół zalicza wygraną poprzez walkower oraz przegrywa z WszechOceanem do 14.

MarsoniX z wynikami zawodnika dywizji Simracing

MarsoniX opublikował podsumowanie zmagań jednego ze swoich kierowców, występujących w dywizji Simracing. Więcej informacji na temat poczynań GhostGAMERa znajdziecie na ich fanpage’u.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.