kei zmarnowany talent

KEi próbuje zdobyć miano najbardziej zmarnowanego talentu esportowego?

Na hinduskich serwisach esportowych zawrzało! Ponoć KEi znalazł sobie w Indiach nowego pracodawcę.

KEi, czyli 23-letni grajek przez wielu uznawanych za talent na naszym rodzimym podwórku (talent nr 2137 – może tym razem wyjdzie), niedawno rozstał się ze swoim byłym już pracodawcą: 9INE (a można rozstać się z obecnym? Chyba nie). Teraz chodzą po internecie nowe pogłoski, na temat kolejnego zespołu Kamila.

Wątek hinduski top

Jak podaje Polska Szuflada, ponoć indyjska organizacja Revenant ma zamiar podpisać europejski skład. Kto w nim miałby się znajdować? Same tuzy europejskiego CS2: adeX, lauNX, NBK oraz nasz wielki Polak rodak: KEi. Piąty gracz nie jest jeszcze znany.

Liga niezwykłych gendermenów

Szczerze to nawet nie wiadomo co tu powiedzieć. Po prostu postarajmy się ich opisać. NBK, który od pół roku nie grał w żadnym zespole i grzał ławę, a od sierpnia 2022 nie rywalizuje już na tym najwyższym poziomie. Kolejny z wybrańców – adeX, czyli ziomek tułający się po akademiach europejskich i innych drużynach tier100 (grał z young talent Michu top1 aimer w IKLA nawet). No i lauNX – swego czasu obiecujący gracz w Sprout (mordo to było ponad rok temu). Zaliczył niedawno kompletnie nieudany epizod w Falcons i beznadziejny czas wypożyczenia w BLEED. Następnie powrócił na ławkę Sokołów.

No i jak się zaopatrujecie na ten team po tej krótkiej historyjce? Wręcz wypadałoby powiedzieć: ale ekipę zmontowaliście chłopaki, ekipę totalnych…To co? Może jeszcze KennySa przywrócimy z emerytury?

Świecisz się jak miliony monet

Wracając do Kamila – patrzy się na to wprost śmieszne, a wielu już zarzuca mu powoli marnowanie swojego talentu i obieranie podobnej ścieżki rozwoju co inny Polak, rodak, gracz, którym jest MICHU. Szczerze? Trochę prawdy w tym może być, o ile oczywiście plotki okażą się prawdą.

Jeśli ten scenariusz się sprawdzi, to znając życie, chłopaki pograją ze sobą te 4 miesiące, wyjebie się przerzuci się ich na ławę i tak się karuzela będzie kręcić dalej. Później ewentualnie polska sklejka ze strony KEI’a, a czas leci! Na liczniku już 23 lata i to w zasadzie najlepszy moment na pokazanie się w jakimś składzie Tier 1, by zostać tam na dłużej.

Młodzi gniewni

No dobra, ale skoro Michał Müller ma 27 lat i jest wciąż (podobno) młodym talentem, to Kamilowi… Zostały na to jeszcze 4 lata? Także spokojnie, era Virtus.pro nadchodzi – jak se kurwa pójdziecie spać i to wyśnicie. Tylko pamiętajcie, żeby wcześniej budzik nastawić na rano.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Możesz nas także wesprzeć, kupując nam kawę w serwisie buycoffee.to.