kbn esports facebook

KBN Esports odpada z GO League oraz przegrywa spotkanie w ESEA Open #39

KBN Esports kończy swoje zmagania w GO League oraz przegrywa mecz w ramach 39 sezonu ESEA Open.

Dywizja CS:GO reprezentująca KBN Esports w ostatnim czasie zakończyła swoje zmagania w rozgrywkach GO League. Zespół rozegrał także mecz w ramach 39 sezonu ESEA Open.

KBN Esports bez szans na finał GO League

Po bezbłędnej grze w fazie grupowej, Szerszenie zakwalifikowały się do fazy play-off GO League. Ich pierwszym rywalem w tym etapie rozgrywek, został zespół Night Lions.

Nie był to jednak najbardziej udany pojedynek w historii KBN. Wręcz moglibyśmy się założyć, że zostanie on dopisany do listy tych mniej udanych… W każdym razie rywale Szerszeni ostatecznie okazali się lepsi i zakończyli ich przygodę z tym turniejem na etapie ćwierćfinału.

Wynik ćwierćfinałowego meczu KBN Esports w GO League:

  • KBN Esports 9:16 Night Lions (Overpass)

Nieudana próba poprawy bilansu w ESEA Open

Drużyna rozegrała także jeden mecz w ESEA Open #39. W tym starciu zawodnicy KBN zmierzyli się z zespołem POINT5. Tutaj również formacja Szerszeni musiała uznać wyższość rywali. Bilans ekipy KBN Esports uległ więc lekkiemu pogorszeniu i obecnie wynosi 7-3.

Wynik meczu KBN Esports w ESEA Open #39:

  • KBN Esports 11:16 POINT5 (Inferno)

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.