Jak radzą sobie polskie ekipy w A1 Gaming League Season 8?

Pod lupę bierzemy kolejny międzynarodowy turniej na poziomie T2/T3 albo i niżej – oceniajcie sobie to jak chcecie. Wśród uczestników zabawy mamy: Illuminar, ex-Anonymo oraz polski akcent w Team Secret, czyli Innocenta.

Jeśli chodzi o tych pierwszych, to przegrali oni dwa… Pierwsze mecze w tym jeden przez walkower. Mają więc bilans 0-2 – życie na krawędzi te sprawy i brak możliwości popełnienia dalszych błędów.

Co do ex-Anonymo, to czysto teoretyczne też posiadało bilans 0-2, lecz Metizport postanowiło podarować im walkowera i dać jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w turnieju.

Z kolei Innocent w Team Secret radzi sobie dość dobrze. Bilans 2-1, chłopaki mają wciąż jeszcze dwie szanse na fazę play-off. Podsumowując, jak zwykle – polskie ekipy niezbyt popisują się swoją stabilną formą, ale cóż można poradzić. Może coś jeszcze w ich grze nas zaskoczy (Raczej nie).

Źródło: HLTV


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.