9INE przeprowadza zmiany w swoim składzie

Po niecałych dwóch miesiącach od uzupełnienia składu 9INE, organizacja ponownie zmuszona jest przeprowadzić rekrutację.

Na pierwszy ogień poszedł Nawrot (ponoć chciał już wcześniej uciekać z tonącego statku), którego zastąpił miNirox. Wybór brzmi trochę abstrakcyjnie, szczególnie patrząc na to, jaką pulę zawodników miał Mikołaj za czasów AGO i co ostatecznie z tego wyszło (gówno). Miejmy nadzieję, że był to wypadek przy pracy.

Następnie nadszedł czas na samych zawodników. 9INE i mhL za porozumieniem stron zgodzili się anulować transfer do szwedzkiej organizacji, przez co Miłosz wrócił na ławkę Falcons. Narzekać nie powinien, bo dalej może czuć się dolarsowo (ewentualnie wypierze sobie w pralce co bardziej czerwone banknoty). Z kolei Bambosh został przeniesiony do akademii, która powstanie w niedalekiej przyszłości.

Dlaczego jednak zmiany były potrzebne? Skład na początku stycznia został wybrany bez większych testów, na szybko. Powodem działania w przyspieszonym tempie były zbliżające się kwalifikacje do RMR. Po pobycie na bootcampie okazało się jednak, że zawodnicy mają różne wizje na grę (miejmy nadzieję, że nie maczał w tym palców słynny agent Johnnie Walker), a chemia między nimi zwyczajnie leży i kwiczy (czyli jednak nie było pite). Nic więc dziwnego, że przeprowadzili kolejne zmiany. Zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie i kto trafi do podstawowego składu Dziewiątek.

Źródło: 9INE


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.