ESL Challenger League Season 46 Europe Relegation – kto awansował?

Tak jak pisaliśmy (albo napisaliśmy, zależy co miałeś z polskiego w podstawówce) w ostatnim oldsie (hehe bo wiecie, news – nowy, olds – stary), do relegacji trafiło łącznie 8 ekip w tym 3 polskie + 1 z polskim akcentem (coś jak rodzynka w serniku).

Ostatecznie każdy zawodnik z biało-czerwoną flagą spadł do drabinki dolnej/przegranej. Komu jednak udało się z niej awansować?

Jeśli chodzi o polskie składy, wszystkie 3 ekipy nie dały rady i zagrają w ESEA Advanced S48. Jedynie IKLA z Michem zdołała wywalczyć możliwość ponownej gry w następnym sezonie ESL CL. Oprócz wspomnianego składu, awansowały jeszcze formacje: RUSH B, B8 oraz TSM.

Czy możemy już oficjalnie wykopać wielki dół, wrzucić tam wszystkie polskie drużyny/mixy, a następnie zalać ten lej betonem oraz przykryć pozostałości 2-metrową warstwą asfaltu? Pytanie tylko, kto to sfinansuje, skoro metoda na lizanie 4 liter premierowi już się raczej nie sprawdzi.

Źródło: HLTV


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.