14-latki przejmują kwalifikację do PLE

W niedzielę rozpoczęły się kwalifikacje do PGE Dywizja Mistrzowska SPLIT 1, gdzie 59 drużyn na 64 możliwych, podjęło się walki o grę w Polskiej Lidze Esportowej (o tym musimy zrobić osobny tekst, bo trzeba docenić hinduskie wątki w nowej aferze). Wśród nich były takie perełki jak Los SigmAs (eeee kto?).

Jednak dlaczego o nich konkretnie wspominamy? Z powodu zachowania. Jak się okazało – średnia wieku 14 lat (przynajmniej tak można wnioskować po koncie wspomnianej drużyny – daleko się zapewne nie pomyliliśmy), to za mało by startować w jakichkolwiek kwalifikacjach i grać w gierki komputerowe.

Chodzi tutaj o mecz BLVCK Diamons vs Los SigmAs, w którego w trakcie padały takie teksty jak (będzie bez cenzury): obciągaliśie adminowi pałę, mama cię dyma czy chuj wam do dupy.

W sumie to zawodnicy jednej z ekip cały czas uprawiali trashtalk (chociaż w tym wypadku to ciężko nawet o nim mówić) i wyzywali zarówno przeciwników, jak i adminów wydarzenia.

Chyba najbardziej zabolało ich to, że dostali porządny oklep na Vertigo 13:4 od przeciwniczek (Oczywiście nie mówimy, że płeć piękna jest z góry słabsza, ale sądząc po 14-letniej mentalności przeciwników, musiało ich to jeszcze bardziej wkurw…). Jak to się mówi o takich meczach? A no tak: to był ez win XDD.

Co ciekawe, admini sami szybko zareagowali na cały ten cyrk. Tego samego dnia poinformowali, że drużyna Los SigmAs zostaje zbanowana na najbliższe turnieje i kwalifikację od PLE.

No cóż, może i LS przegrało swój mecz praktycznie do 0 i odpadło już na starcie zmagań, ale przynajmniej po zwyzywaniu przeciwniczek, dostali dodatkowo bana na turnieje od organizatorów. Także ugrali z tego bardzo dużo – jedno wielkie gówno, które mogą teraz wrzucić do słoika czy tam oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Sytuacja prawie win-win (no może nie dla nich hehe).

PS. Wszystkie screeny dotyczące tej dramy możecie znaleźć na profilu NEWAIMa na portalu X (dawniej przed erą Cwelona zwanego twitterem).

Źródło: NEWAIM


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.