wszechocean news

WszechOcean w finale Season Challenge Winter 2019 Cup #8 Europe

WszechOcean dostał się do finału Season Challenge Winter 2019 Cup #8 Europe od ESL.

Mimo odpadnięcia z Kopernik League, WszechOcean się nie poddaje i bierze udział w kolejnych zmaganiach.

Niedawno zawodnicy Ośmiornic zagrali w turnieju ESL o bardzo wdzięcznej nazwie: CS:GO 5on5 Season Challenge Winter 2019 Cup #8 Europe.

Przebieg początkowych meczów

W RO32 brakowało dla Ośmiornic rywala, dzięki czemu drużyna awansowała od razu do RO16. Tam zespół miał zmierzyć się z tureckim fluexe gaming. Jednak i również tutaj, ekipa znad Bosforu oddała mecz walkowerem.

Przebieg spotkania ćwierćfinałowego

W ćwierćfinale WszechOcean musiał zmierzyć się z niderlandzkim zespołem Nebulosity Gaming. Mecz został rozegrany w systemie BO1 na mapie Train.

Przeciwnicy zostali wręcz zmiażdżeni – mecz zakończył się wynikiem 16:0 na korzyść WszechOceanu. Tym oto sposobem, to polska formacja zapewniła sobie awans do kolejnej rundy zmagań.

Przebieg spotkania półfinałowego

W półfinale jej rywalem była turecka drużyna o nazwie Hi Voltage. Mecz również był rozgrywany w systemie BO1. Co ciekawe kolejny raz o awansie do kolejnej rundy miał zadecydować Train.

Ośmiornice mimo zaciętego spotkania, ostatecznie wygrały mapę wynikiem 16:13, czym zapewniły sobie miejsce w finale.

Mecz finałowy

W finałowym meczu Ośmiornice miały zmierzyć się z Norweskim zespołem Domino eSport. Ten z kolei zapewnił sobie miejsce w finale, wygrywając wcześniej z polską formacją Trow Esports, wynikiem 16:6 na mapie Inferno.

Walkower i drugie miejsce

Niestety WszechOcean z powodu później godziny zakończenia meczu półfinałowego, musiał oddać ten mecz walkowerem, kończąc swoją przygodę z tymi rozgrywkami na drugiej pozycji.

WszechOcean CS:GO:

Źródło: WszechOcean


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.