wolfteamguys news

Wolfteamguys ze zmianami w szeregach organizacji

Wolfteamguys dokonuje zmian w dywizjach Legends oraz Black. Otwiera także rekrutację na kilka stanowisk.

Wolfteamguys dokonał kilku zmian w składzie dywizji Legends. Roszady dotknęły także zespół Black.  Na dodatek organizacja rozpoczyna rekrutację na dwa stanowiska.

Pożegnanie graczy Wolfteamguys

Organizacja pożegnała się z dwójką zawodników, którzy dotychczas reprezentowali barwy zespołu CS:GO Wolfteamguys Legends.

Wspomnianymi zawodnikami są: Dominik 6god Wojciechowski oraz Damian GreatMoon Łebkowski. Należy tutaj jednak zaznaczyć, że o ile w przypadku pierwszego, przygoda z WTG raczej się zakończyła, to drugi bierze tylko chwilowy rozbrat z organizacją.

Zmiana Legends w Black

Oprócz odejść z zespołu, organizacja poinformowała również o roszadach wewnątrz drużyn. Zawodnicy z teamu Legends, przenieśli się do dywizji Black i aktualnie pod tą nazwą, będą rozgrywać swoje mecze oraz przeprowadzą rekrutację w celu uzupełnienia składu.

Poszukiwania zawodników i ciąg rezygnacji

Wilki przeprowadzają również rekrutację: do zarządu organizacji oraz na stanowisko redaktora. Dodatkowo obecny komentator zespołu Wolfteamguys – Jakub Laser, zdecydował się zrezygnować z pełnionej funkcji. Powodem rezygnacji, miał być napięty grafik, który ostatnio negatywnie odbijał się na jego życiu prywatnym.

Źródło: Wolfteamguys


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.