wolfteamguys news

Wolfteamguys z chwilową przerwą w działalności oraz zmianami

Wolfteamguys poinformował o chwilowym zawieszeniu działalności oraz o najnowszych wydarzeniach w organizacji.

Organizacja Wolfteamguys w ostatnim czasie była mało aktywna w mediach społecznościowych. W sobotę jednak Wilki podzieliły się kilkoma informacjami na temat ostatnich wydarzeń w WTG.

Wolfteamguys kończy współpracę z dywizją Black

Po ponad miesiącu współpracy ze swoją dywizją, Wilki ogłosiły pożegnanie się z zespołem Black. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u WTG, współpraca z tym składem nie układała się po myśli Wolfteamguys.

Nie winią oni jednak samych zawodników, ponieważ – jak sami stwierdzili, nie zapewniali drużynie wystarczającego wsparcia. Z drugiej strony, dywizja nie osiągała zamierzonych wyników. Stąd decyzja o polubownym opuszczeniu szeregów organizacji.

Były skład Wolfteamguys Black CS:GO:

  • Jakub KiruliS Zamor
  • Piotr Pepuś Suzi Pystkowski
  • Michał MBQ Bałabanow
  • Szymon Luke Kropidłowski
  • Karol Bepis Ślotała

Finał w Dreamed Cup coraz bliżej?

Główna dywizja Wolfteamguys rozegrała mecz w turnieju Dreamed UP CUP przeciwko zespołowi BURST. Samo spotkanie było streamowane na platformie Twitch.

Wilki nie dały rady wygrać tego pojedynku i ostatecznie uległy swoim rywalom, przez co odpadły z turnieju na etapie ćwierćfinału.

Jeszcze jedne zmiany i odejścia

To wciąż nie koniec złych informacji. Organizacja poinformowała, że główną dywizję czekają w najbliższym czasie zmiany. Pozostaje nam więc czekać na ogłoszenie odświeżone składu.

Wolfteamguys postanowił także zakończyć jedną ze współprac. Niestety nie znamy dokładnych powodów, dla których GrynaPlus, nie widnieją już w gronie partnerów WTG.

Najgorsze na koniec?

Na koniec została chyba najmniej przyjemna informacja dla fanów WTG. Wolfteamguys minimum do sierpnia będzie nieaktywne.

Nie wiadomo czy jest to spowodowane wcześniejszymi: odejściami, zmianami zawodników, porażkami w turniejach. Wygląda jednak na to, że przerwa jest chwilowa, więc znowu – pozostaje nam czekać, aż Wolfteamguys znowu zacznie publikować posty.

Źródło:  Wolfteamguys


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.