wizards e-sport news

Wizards e-Sport z kosmetycznymi zmianami w zarządzie oraz nazwie dywizji CS:GO

Wizards e-Sport ogłosił: zmianę w nazewnictwie zespołu CS:GO oraz likwidację jednego stanowiska.

Wizards e-Sport zaprezentowało kilka informacji związanych z nazwą obecnej dywizji CS:GO oraz jednym stanowiskiem w organizacji.

Wizards e-Sport bez strony internetowej

Jak co bardziej hardcore’owi fani Wizards e-Sport wiedzą, Czarodzieje przez jakiś czas prowadzili własną stronę internetową. Niedawno stwierdzili jednak, że jej dalsze działanie nie ma żadnego sensu, więc została ona najzwyczajniej zamknięta.

W związku z takim obrotem spraw, były zawodnik dywizji White, a obecny Menadżer strony internetowej (czyli tłumacząc na język polski: webmaster) – Damian OneTap Czerniejewski, przestaje pełnić tę funkcję.

Zmiany kosmetyczne

Jeśli chodzi o dywizję CS:GO, którą Czarodzieje przedstawili około dwa tygodnie temu, organizacja postanowiła zmienić jej nazewnictwo. Od teraz zespół żegna się z dopiskiem Main, co oznacza, że przynajmniej przez jakiś czas, wspomniana formacja będzie jednocześnie jedyną dywizją w szeregach Wizards.

Wizards e-Sport CS:GO:

  • BiZi
  • BLACKY
  • Dżastin
  • Finlandia
  • Stahu

Źródło: Wizards e-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.