wizards e-sport news

Wizards e-Sport z dywizją F1 oraz zwrotem akcji w sprawie dywizji Black

Wizards e-Sport zaprezentował zawodnika dywizji F1 oraz wyjaśnił kilka kwestii dotyczących dywizji CS:GO Black.

Wizards e-Sport po ogłoszeniu zakończenia współpracy z kilkoma dywizjami, zaprezentował skład nowej dywizji F1 oraz… Wyjaśnił sprawę zamieszania z dywizją CS:GO Black.

Wizards e-Sport z dywizją F1

Zacznijmy jednak może od wspomnianej Formuły 1, a dokładniej od nowo utworzonej w Wizards e-Sport dywizji F1. W jej skład wchodzi obecnie tylko jeden kierowca – Janula. Jak na razie nie wiemy czy organizacja zamierza pozyskać więcej zawodników.

Kiedy Wujek Władek wejdzie w ciebie za mocno

Druga kwestia to zamieszanie, jakie wywołała informacja o zakończeniu współpracy pomiędzy Czarodziejami a ich dywizjami CS:GO. O ile sprawa zespołu White wydaje się zamknięta, to w przypadku drużyny Black mieliśmy nagły zwrot akcji.

Formacja jednak dogra bieżący sezon Tarhun League. Okazało się również, że zespół ma się dobrze i w najbliższym czasie zmienia barwy. Wspomniana w poprzednim newsie plotka o rozpadzie drużyny, miała być pretekstem, do pozbycia się ze składu jednego z zawodników. Najwidoczniej gracze poszli teraz o krok dalej i postanowili pozbyć się także dotychczasowej organizacji…

Źródło: Wizards e-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.