wizards e-sport news

Wizards e-Sport bez 3 dywizji

Wizards e-Sport ogłosił zakończenie współprac z 3 dywizjami.

Wizards e-Sport niespodziewanie poinformował swoich fanów, o pożegnaniu aż trzech dywizji, które dotychczas reprezentowały barwy Czarodziejów.

Rozpad dywizji Black

Dywizja Black, rozgrywająca turnieje: Tarhun League oraz Młoda Liga, ostatecznie nie dokończy ich. Powód? Rozpadnięcie się zespołu – co poskutkowało również usunięciem drużyny z organizacji.

Była dywizja Wizards e-Sport Black CS:GO:

Zamknięta dywizja White

Po ostatnich zmianach w dywizji White i wspólnej grze zawodników przez trzy miesiące, Czarodzieje również zdecydowali o zakończeniu dalszej współpracy z tą dywizją.

Powodem były problemy z szukaniem zawodników, które przekonały organizację do zamknięcia samej dywizji. Podjęte kroki są równoznaczne z zakończeniem przygody zespołu w rozgrywkach Młodej Ligi.

Była dywizja Wizards e-Sport White CS:GO:

  • Lambada
  • Xs3w13R
  • Króliczek995
  • OneTap

Wizards e-Sport także bez dywizji Counter Blox

Oprócz pożegnania dwóch dywizji, problemy dotknęły też zespół z Counter Blox. Brak aktywności ze strony zawodników, zmusił zarząd Wizards, do podjęcia decyzji o zakończeniu wspierania tego tytułu.

Były skład Wizards e-Sport Counter Blox:

Co dalej z organizacją?

Mimo tak wielu nieciekawych informacji, Wizards e-Sport raczej nie traci optymizmu. Organizacja ogłosiła, że już niedługo, będziemy mogli zobaczyć w ich socialach prezentacje nowych dywizji.

Źródło: Wizards e-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.