Vrteam kończy owocną współpracę z akademią CS:GO

Nie, ten news nie będzie na temat owocowych czwartków i środy popielcowej. Pracowników corpo zapraszamy wy…. Wy wiecie gdzie, co i jak.

Trzeciego marca, organizacja Vrteam poinformowała o pozyskaniu nowej akademii CS:GO. Minęło 8 dni, a zabawa w drugiego Wirtuz.pło już się zakończyła! Organizacja poinformowała o pożegnaniu się z zespołem. Powód? Nie uwierzycie. Przebudowa organizacji (wstawcie tu sobie znaczek jakości XD).

Ze składem akademii pożegnali się… No właśnie kto? Przy prezentacji nie przedstawiono zawodników, ani przy pożegnaniu, więc pozostanie to tajemnicą.

Teoria spiskowa mówi o tym, że Vrteam nigdy nie posiadało żadnej akademii. Była ona tylko wymysłem gościa, który spamował postami na fanpage’u organizacji lub samego właściciela, który zlecił przygotowanie tych postów. Możliwe, że wpływ na zachowania obu miały maszty 5G postawione dwa metry od ich miejsca zamieszkania… Who knows?

Zakończenie współpracy jest równoznaczne z tym, że chłopaki (którzy nie istnieli) nie dokończą rozgrywanych turniejów, takich jak: E-Sportowo, ESEA czy Dreamed UP.

Źródło: Vrteam


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.