Vesa Team z podsumowaniem ostatniego miesiąca

Vesa Team postanowił podsumować wszystkie ważne wydarzenia dla organizacji, które miały miejsce w ostatnim miesiącu.

Vesa Team opublikował na swoim fanpage’u podsumowanie, w którym znalazły się wszystkie najważniejsze dla organizacji wydarzenia z ostatniego miesiąca.

Talent niepoparty pracą

Podsumowanie skupia się głównie na dwóch momentach. Pierwszy, to przyjęcie do Vesy międzynarodowego składu CS:GO, który miał rozgrywać swoje spotkania jako Vesa Talents.

Dywizja ta w teorii rozegrała wszystkie swoje mecze w Neproser Cup, w praktyce… Większość spotkań, została oddana walkowerem.

Sama organizacja nie szczędziła słów krytyki pod adresem graczy, wytykając im chociażby… brak profesjonalizmu (raczej nie ma się czemu dziwić – w końcu nadal mówimy o scenie amatorskiej przyp. red.).

Po zakończonym turnieju, Vesa zdecydowała się zakończyć współpracę z tym międzynarodowym składem. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że kolejny raz, eksperyment z zagranicznym line-upem na polskim podwórku, zwyczajnie nie zdał egzaminu.

Były skład Vesa Talents CS:GO:

  • Nikita k0ngen Avdeev
  • Arthur b1ump Bannov
  • Nikolay pr1gg Grishin
  • Ivan b1umpatronic Malchenko
  • Artyom HappiniesBoy Naumov
  • Mikhail sssory Shalkin (Trener)

Zmiany w głównej dywizji Vesa Team

Również główny skład Byków w ostatnim czasie przeżywał  kryzys. Z dywizją pożegnała się dwójka dotychczas podstawowych zawodników: Mateusz PaiN Grześkiewicz oraz Kamil Kaem Wypych.

Na chwile obecną w składzie pozostała tylko dwójka graczy. Jest to raczej etap przejściowy, ponieważ jak możemy przeczytać na fanpage’u Vesy, niedługo powinny pojawić się nowe informacje, które rozwieją wszelkie wątpliwości co dalszego funkcjonowania dywizji CS:GO w organizacji.

Źródło: Vesa Team


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.