polarist gaming

Udany debiut dywizji Polarist Gaming

Dywizja Rainbow Six Siege reprezentująca barwy Polarist Gaming zaliczyła udany debiut w turnieju organizowanym przez ESL

Dywizja Polarist Gaming w grze Rainbow Six Siege wzięła udział w turnieju Go4R6 Europe Cup, który był organizowanym na platformie ESL. Zespół – mimo jednej wymuszonej zmiany, zajął ostatecznie 64. miejsce.

Wyniki spotkań

Formacja rozegrała trzy mecze. Pierwszy został wygrany przez walkower, w drugim padł wynik 6:3, a w trzecim niestety przeciwnicy okazali się lepsi, pokonując reprezentantów Polarist Gaming 6:1.

Polarist Gaming Rainbow Six Siege na czas turnieju Go4R6:

  • Przemek Pawickyy Kozłowski
  • Patryk Patrol Augostowski
  • Jakub Kono Jazdończyk
  • Karol Whale Kiesz
  • Gracjan Gracki89 Stanicki (trener)

Na dniach Polarist Gaming ma oficjalnie zaprezentować wspomnianą wyżej drużynę R6S. Organizacja nie ukrywa, że wiąże z tym zespołem duże nadzieje i liczy na nowe osiągnięcia.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.