black reality

Turniej FIFA 20 od Black Reality zakończony

Turniej w grze FIFA 20 organizowany przez Black Reality właśnie dobiegł końca.

Zmagania w grze FIFA 20 zorganizowane przez Black Reality w końcu zostały zakończone. W finałowym spotkaniu zmierzyło się dwóch najlepszych zawodników całego turnieju: milanap oraz iBorn2OwnU.

Szybki finał

Ostatecznie, to Adam milanap Paszyna został zwycięzcą rozgrywek FIFA 20 od Black Reality. Sam mecz zakończył się dość jednostronnym wynikiem w BO3 2:0 – odpowiednio 3:0 oraz 4:3.

Całą drabinkę oraz rozpiskę poszczególnych spotkań turnieju, znajdziecie na stronie toornament.com.

Plany na nadchodzące miesiące

Jak podaje Black Reality, niedługo ruszą zapisy do kolejnego turnieju – czyli de facto drugiej edycji. Jeżeli chcecie wziąć udział w tych zmaganiach, to radzimy wam polajkować fanpage BR, tak żeby nie przegapić posta z zapisami do rozgrywek.

Co ciekawe BR wspomniało także, że powoli zaczyna rozglądać się za dywizją CS:GO… Czyżby organizacja zamierzała wrócić do swoich korzeni? Wszystko na razie na to wskazuje, ale żadnych konkretów jeszcze nie poznaliśmy – zapewne te pojawią się dopiero w styczniu.

Źródło: Black Reality


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.