team simplycs news

Team simplycs z awansem do play-offów Oldd Cup

Team simplycs wywalczyło awans do fazy play-off turnieju CS:GO Oldd Cup.

Team simplycs rozegrał wszystkie mecze grupowe w ramach Oldd Cup i wywalczył awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Pierwsze spotkania do zapomnienia

Początkowo po pierwszej porażce z ekipą  SpeedRun e-sports, przyszła kolejna przegrana tym razem z Erroneous Judgment. Wynik tego spotkania to 7:16 dla Simplycs. Sytuacja jednak miała się diametralnie zmienić.

Kolejne wygrane

Kolejne mecze to odpowiednio wygrane z Team VoN, TEB Edukacja Poznań oraz Excellent Team. W dwóch ostatnich przypadkach pojawiły się walkowery. W międzyczasie turniej opuścił Erroneus Judgment, więc automatycznie Zawodnicy Team simplycs otrzymali kolejnego wina na swoje konto.

Przypieczętowanie awansu

Kolejne Spotkanie przeciwko Kammp Gaming zostało wygrane wynikiem 16:14 na mapie Mirage, natomiast ostatni mecz kontra  Rebel Crew zakończył się… Walkowerem.

Dzięki temu Team simplycs zanotował ostatecznie bilans w grupie 6:1. Dawał on z miejsca awans do kolejnej fazy zmagań w Oldd Cup.

Źródło: Team simplycs


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.