team mce news

Team MCE z awansem do ligi ESEA Main

Dywizja CS:GO reprezentująca Team MCE wywalczyła awans do ESEA Main.

Team MCE w ostatni czwartek o godzinie 20:00 przystąpił do swojego ostatniego spotkania w obecnym sezonie ligi ESEA. Stawką pojedynku był awans do ESEA Main. Samo spotkanie było transmitowane na platformie Twitch.

Zły początek Team MCE

Pojedynek został rozegrany w trybie BO3, a rywalem MCE była ukraińska ekipa SpeedRunners. Pierwszą mapą był Mirage, na którym polskim zawodnikom oberwało się najmocniej. Rywale kompletnie zdominowali MCE, co poskutkowało wynikiem 16:3 dla Ukraińców.

Odbicie się od dna – czas start

Następnie obie ekipy przeniosły na Inferno. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana – zakończyła się wynikiem 8:7, przez co ciężko było na tym etapie wskazać zwycięzcę..

Po zmianie stron, to jednak Team MCE powoli i sukcesywnie zdobywał przewagę nad swoimi rywalami, co zaowocowało wygraną na tej mapie wynikiem 16:10.

I jeszcze jeden…

Decydujące starcie zostało rozegrane na Dust II. Oponenci z Ukrainy weszli w mecz dość dobrze, czego efektem był wynik 4:0 na początku starcia. Team MCE szybko jednak zaczął odrabiać rundy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6.

Po zmianie stron, polscy zawodnicy dokończyli dzieła zniszczenia. Rywalom oddali tylko 3 rundy, a spotkanie wygrali wynikiem 16:9, awansując tym samym do ESEA Main.

Team MCE CS:GO:

  • BLIKje
  • brajt
  • break
  • neexus
  • Cold

Źródło:  Team MCE


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.