team ltk

Team LTK ze zmianami

Team LTK ze zmianami w składzie CS:GO oraz bez trenera

Team LTK musiał niestety pożegnać się w ostatnim czasie z dwiema osobami. Pierwszą z nich jest do niedawna jeszcze trener zespołu CS:GO – Rafał Noxan Szymanik. W związku z brakiem czasu na granie, zdecydował się on odstawić CS-a – przynajmniej na jakiś czas.

Rekrutacja na trenera

Oznacza to, że Team LTK obecnie poszukuje zastępcy Rafała na stanowisko trenera zespołu CS:GO. Jeżeli jesteś zainteresowany wspomnianą pozycją, to zachęcamy do kontaktu z organizacją poprzez jej fanpage – najlepiej w wiadomości prywatnej.

Zmiana zawodnika

Kolejną zmianą jest zakończenie współpracy z zawodnikiem akademii. Łukasz MWKLY Pachucki nie wpasował się za dobrze do reszty składu, przez co musiał opuścić drużynę. W jego miejsce do zespołu dołączył Dominik DomAn2k Pierchurowicz.

Źródło: Team LTK


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.