axide news

Statystyki Wrzesień 2021

Zbliża się koniec października, więc mamy idealną porę, żeby opublikować zbiór statystyk za wrzesień.

No dobra, może nie idealną, bo same statystyki wrześniowe powinny pojawić się wcześniej, ale ostatnio nie mamy jakoś czasu żeby pewne tematy ogarnąć w terminie. W każdym razie, poniżej garść danych z poprzedniego miesiąca.

Unikalne w dół

Spadek unikalnych wyświetleń względem poprzedniego miesiąca w sumie nas nie dziwi. Mniejsza ilość publikacji i mniejsza liczba reakcji pod postami, przełożyła się na spadek tego wskaźnika.

statystyki userzy wrzesień 2021 axide

Wyświetlenia w dół

To samo tyczy się ogólnych wyświetleń, które wraz ze spadkiem unikalnych, także powinny lecieć w dół. I nie zgadniecie co się stało… Faktycznie zaliczyły spadek.

 

pageviews statystyki wrzesień 2021 axide

Co dalej?

W październiku też spodziewamy się spadków, tak samo jak i w listopadzie oraz grudniu. Chyba, że wpadniemy na jakiś genialny pomysł, który pozwoli nam przyciągnąć do strony nowych odbiorców. Patrząc jednak na obecnie publikowany content (który się już nie sprzedaje), raczej jest to mało prawdopodobne.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.