axide

Statystyki wrzesień 2020

Wrzesień jest kolejnym miesiącem, w którym notujemy w miarę stabilną ilość wyświetleń.

Wrześniowe statystyki w dużej mierze pokrywają się z danymi, które otrzymaliśmy w sierpniu. Co prawda znowu notujemy spadek liczby unikalnych wyświetleń, ale nadal utrzymują się one na całkiem dobrym poziomie.

Spadek liczby użytkowników

Nie ma co ukrywać, że jeżeli chodzi o ten aspekt, to cofnęliśmy się do poziomów, które notowaliśmy w marcu. Złożyło się na to przynajmniej kilka czynników. Od zwiększonej liczby newsów z pakietu brązowego (które funkcjonują w formie odnośników do postów), a skończywszy na różnych zawirowaniach z partnerami.

W efekcie współczynnik ten nie jest tragiczny, ale w IV kwartale będziemy chcieli go na pewno poprawić. Wiemy, że poziom 450 jest jak najbardziej osiągalny i to będzie nasz główny cel.

statystyki userzy wrzesień 2020 axide

Zbliżona liczba wyświetleń

Jeżeli chodzi o liczbę odsłon, to znowu jest ona praktycznie na takim samym poziomie jak miesiąc wcześniej. Oczywiście należy tutaj brać pod uwagę fakt, że przynajmniej część z nich mogła być nabita sztucznie, ale nadal wynik ten jest na przyzwoitym poziomie.

pageviews statystyki wrzesień 2020 axide

Jakie działania?

Tak jak obiecaliśmy to ostatnio, powoli wprowadzamy w życie nową usługę, która obecnie jest testowana u jednego z naszych partnerów. Jeżeli wypadnie pozytywnie, to na początku listopada nasi pozostali partnerzy będą mogli z niej skorzystać.

Postanowiliśmy także zrezygnować z AxideRadar oraz Ogłoszeń. Funkcje te zostały wyłączone i najprawdopodobniej nie wrócą już na ten portal. Trochę szkoda, ale skoro nie było na nie popytu, to automatycznie nie widzimy sensu, żeby dalej je rozwijać.

Co w zamian? Najpewniej nastąpią pewne zmiany w regulaminie serwisu. Na razie nie planujemy jednak nic więcej, ponieważ chcemy skupić się na poprawie statystyk. Chcemy to osiągnąć przez tworzenie lepszego i bardziej dopasowanego do naszych odbiorców contentu.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.